Blog

Malwina i Matthieu - Spichlerz Antoniny, Leszno 25.08.2018

Ślub Malwiny i Matthieu był połączeniem polskiej gościnności i francuskiego temperamentu. Było baaardzo wesoło a im dalej na weselu tym goście bardziej się dogadywali :). Zapraszam do galerii

Marika i Przemek - Szopa Norweska Arendel 18.08.2018

Kasia i Andrzej - plener rynek Poznań, Fara 1.08.2018

Zdjęcia na dachu hotelu tuż obok Fary w Poznaniu to idealny pomysł na oryginalną sesję ! Takie właśnie miejsce wynaleźli Kasia z Andrzejem którzy na swoją sesję śłubną wybrali rynek w Poznaniu

Kasia i Andrzej - Poznań, Fara Spot 7.07.2018

Ceremonia ślubna w przepięknej poznańskiej Farze i przyjęcie weselne na rustykalnej sali całkiem niedaleko - w Spot na Wildzie w Poznaniu ? Proszę bardzo ! Tak właśnie swój najważniejszy dzień spędzili mega uśmiechnięci Kasia i Andrzej

Martyna i Radek, plener Koninko 25.07.2018

Warto wybrać się na sesję ślubną w plener w osobny dzień - jest dużo czasu, swoboda i najważniejsze - skupienie tylko na sobie ! Dziękuję Radkowi za wytrwałość :)

Kasia i Marek - plener Kamionki 21.06.2018

Na miesiąc po weselu Kasi i Marka spotkaliśmy sie w Kamionkach na plenerze ślubnym w naturalnym, leśnym stylu. Pogoda była burzowa i wietrzna - właśnie dlatego sesja się odbyła :) Na szczęcie deszcz nas jednak oszczędził.

Martyna i Radek, Behapowiec - Grodzisk Wielkopolski 2.06.2018

W pięknej gotyckiej farze z roku 1426 pw. Św. Jadwigi Śląskiej w Grodzisku Wielkopolskim ślubowali Martyna i Radek. Nie obyło się bez łez, ale ciężko się nie wzruszyć przy tak pięknej grze kwartetu smyczkowego ! 

Kasia i Marek, Gościniec Bracki - Pniewy 26.05.2018

Pięknym bordowym garbusem przyjechali Kasia i Marek na swój ślub w Pniewach. Gościniec Bracki zapewnił miejsce na wesele w niebanalnym stylu. Impreza rozwinęła się na tyle że były tańce rówież pod gołym niebem :)

Kinga i Krzysztof, Leśna Chata Jastrowie Piła, 21.04.2018

W Jastrowiu niedaleko Piły bawili sie na swoim ślubie 21 kwietnia 2018 roku Kinga i Krzysztof. Po ceremonii w kameralnym kościółku pojechaliśmy do Leśnej Chaty gdzie na gości czekał Dj Olli który nie pozwolił tego dnia (i nocy) na siedzenie przy stole :). 

Karolina i Michał, 10.06.2017 Kościan Pałac Racot

Karolina i Michał ślubowali w sanktuarium Matki Bożej w Stęszewie. Na przyjęcie weselne pojechaliśmy do pięknego pałacu Racot pod Kościanem na terenie którego jest również stadnina koni.

Strona 1 z 5