Blog

Milena i Tomek - Wąsowo, folwark Wąsowo - 13.08.2017

Folwark Wąsowo to miejsce bardzo dobrze znane i często wybierane przez nowożeńców. Rustykalne wykończenie to wizytówka tego miejsca. Milena i Tomek wpasowali się tutaj idealnie jadąc na ceremonię bryczką napędzaną przez pięknego czarnego konia. Co działo się na weselu najlepiej zobaczyć na zdjęciach :)

Marysia i Krzysiu - sesja poślubna narzeczeńska, 20.10.2017 Poznań

Zaledwie dwa dni temu spotkałem się z Marysią i Krzysiem na poślubnej sesji w klimatach jesiennych, a już dzisiaj możecie zobaczyć efekty ! Zdjęcia ślubne już niedługo :)

Adrianna i Damian - Lednica, Karczma na Lednicy, 30.06.2017 plener

Karczma na Lednicy - plener Adrianny i Damiana

Adrianna i Damian - Lednica, Karczma na Lednicy, 30.06.2017

Ślub w kościele Norweskim na poznańskich Krzesinach, wesele w Karczmie na Lednicy niedaleko Gniezna - tak w skrócie można opisać dzień (i noc :)) Adrianny i Damiana. Zapraszam do zdjęć ślubnych !

Pendrive z grawerem, odbitki 15x21 i drewniane pudełka na zdjęcia ślubne

Czym jest fotografia bez dużych zdjęć w formie papierowych odbitek ? W sezonie 2017 i 2018 oprócz dużych odbitek 15x21 cm. wybranych zdjęć, dostaniecie też drewniany pendrive ze wszystkimi zdjęciami. Całość schowana jest w pięknym, dużym, drewnianym pudełku z grawerem...

Agata i Darek, 14.06.2017 Róża Poraja Dworek Budziejewo

W bogato zdobionym drewnianym kościele z roku 1629 w Popowie Kościelnym ślubowali Agata i Darek. Na salę weselną pojechali unikatową Hondą Civic do dworku Róża Poraja w Budziejewie.

Agata i Darek, 14.06.2017 Róża Poraja Dworek Budziejewo - plener

Zaraz obok Dworu "Róża Poraja" w Budziejewie czekała na nas opuszczona szopa - idealne miejsce na oryginalne zdjęcia ślubne ! Dopisał też zachód słońca który wykorzystaliśmy jak tylko mogliśmy :) 

Karolina i Michał, 10.06.2017 Kościan Pałac Racot

Karolina i Michał ślubowali w sanktuarium Matki Bożej w Stęszewie. Na przyjęcie weselne pojechaliśmy do pięknego pałacu Racot pod Kościanem na terenie którego jest również stadnina koni.

Karolina i Michał, 10.06.2017 Kościan Pałac Racot

Okolice Pałacu Racot wykorzystaliśmy do krótkiej sesji ślubnej w plenerze. Jest to chyba najlepsze miejsce do zdjęć ślubnych niedaleko Kościana, szczególnie w czasie wesela.

Monika i Norbert - zamek Rydzyna, 27.05.2017 Rydzyna koło Leszna

Monika i Norbert swój ślub zorganizowali w Zamku w Rydzynie niedaleko Leszna

Strona 1 z 4